Weryfikuj bazę już na poziomie formularza

Weryfikuj bazę już na poziomie formularza

JetVerify to szybka, intuicyjna i przede wszystkim super skuteczna aplikacja służąca do weryfikacji baz danych osobowych. JetVerify daje możliwość sprawdzenia rekordu pod kątem poprawności danych takich jak: imię, nazwisko, pesel, adres email, numer telefonui kod pocztowy.

Przekazujemy do Twojej dyspozycji gotowe narzędzie, które przeprowadzając szereg testów oceni i zaraportuje błędne dane wpisywane w czasie rzeczywistym na Twoim formularzu. To Ty zdecydujesz, co z nimi zrobić. Przekażemy Ci jaki błąd wystąpił w danym rekordzie i w ramach jakiego pola. Dzięki nam możesz przekazać w dowolne miejsce swojej organizacji tylko najlepszej jakości dane lub zastosować metodologię scoringu i nadać im odpowiednią, ustaloną przez Ciebie ważność.

Nasze rozwiązanie jest gwarancją znacznej redukcji kosztów obsługi rekordu pozyskiwanego z trudnych do weryfikacji źródeł lub rekordu nieaktualnego. Jednocześnie przemyślany proces i wydajność systemu zapewniają szybką weryfikację rekordu, nie ograniczając tym samym korzyści wynikających z natychmiastowego kontaktu z osobą zostawiającą swoje dane.

Dołącz do JetVerify już teraz
i rozpocznij walidację.
Dołącz za darmo